Architekt Vadkerti a partneri je etablovaný bratislavský ateliér architektúry a interiérového dizajnu. Naším cieľom je vytvoriť kvalitný priestor s patričným rešpektom ku prostrediu, do ktorého vstupujeme a primeraným komfortom pre jeho spokojných užívateľov.

Tvoríme pre Vás na mieru a sme Vaším partnerom v celom procese prípravy a realizácie diela. Na úvod sa vždy pozorne oboznámime s Vašimi predstavami. Tie potom citlivo zhmotníme v našich architektonických návrhoch. Následne náš stabilný a skúsený projekčný tím partnerov s najvyššou mierou precíznosti pripraví Vaše dielo pre realizáciu, na ktorú Vám radi aj dohliadneme, aby sme sa na záver spoločne s Vami tešili z kvalitnej architektúry.

Pevné základy našej ateliérovej tvorby sú postavené na viac ako 15 rokoch skúseností a úspešnej spolupráci s investormi na vyše 100 projektoch.

Ing. arch. Pavol Vadkerti sa narodil v roku 1980 v Bratislave. Po ukončení vysokoškolského štúdia v roku 2004 na Fakulte architektúry STU v Bratislave absolvoval v rokoch 2004 - 2011 odbornú prax v spolupráci pre viaceré bratislavské a viedenské ateliéry. Od roku 2012 je zapísaný do zoznamu autorizovaných architektov Slovenskej komory architektov a vedie vlastný ateliér v Bratislave.

Som autorizovaný architekt zapísaný pod registračným číslom 2023 AA v zozname autorizovaných architektov Slovenskej komory architektov. Viac na www.komarch.sk

Som oprávnený realizátor zverejnený v Galérii realizátorov v národnom projekte Podpora rozvoja kreatívneho priemyslu na Slovensku, ktorý je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja, prostredníctvom Operačného programu Výskum a inovácie. Viac na www.vytvor.me